Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

B. Pápa Relli: Ferkó. F. Györffy Anna rajzaival. Bp.,1959,Móra. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, a borító kopottas, a kihajtható figura feje kissé sérült.
16213.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16214.

Rufpreis:
1 000 HUF

16215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ijf. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. Bp., (1941), Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
16216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Altay Margit: Gézengúz. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal.
16217.

Rufpreis:
1 200 HUF

16218.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Ábrahám Ernő: Árva királyfi 1.: A csudaszarvas. Bp., [1926], Pallas. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
16219.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

16220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Blaskó Mária: Magyar Misi kalandjai a vörös világban. Bp., Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
16221.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kertész Erzsébet: Gyönyörű nyár! Szántó Klári rajzaival. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kiadói félvászon kötésben.
16222.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó Dénes: Csigabusz és más mesék. Jaschlik Álmos rajzaival. (Bp.,1933,)Káldor Könyvkiadó-Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz, széteső állapotban.
16223.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

16224.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF