Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16285.

Rufpreis:
6 000 HUF

16286.

Rufpreis:
1 600 HUF

16287.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

16288.

Rufpreis:
3 000 HUF

16289.

Rufpreis:
3 000 HUF

16290.

Rufpreis:
1 000 HUF

16291.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Joffmann: Lafontaine's Fabeln. Stuttgart, 1850,  Hoffmann Verlags Buchhandlung. 12 metszettel, kiadói félvászon kötésben, viseltes állapotban, német nyelven. / In half-linen binding, worn condition, in German
16292.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza fűzéssel.
16293.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyv tétel, összesen 4 db: Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Tóth Ede válogatott munkái, Herczeg Ferenc: A Lánszky-motor, Magyar írómesterek: Tanulmányok írták a Petőfi Társaság tagjai.
16294.

Rufpreis:
1 600 HUF

Blaskó Mária: Szívecske. Márton Lajos rajzaival. Bp.,é.n., Szent István-Társulat. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
16295.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db kártyajátékkal kapcsolatos könyv (Bridzs; Texas hold 'em poker; Hogyan nyerjünk pókeren?)
16296.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF