Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

16357.

Rufpreis:
2 000 HUF

16358.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
16359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gumbrecht, Hans Ulrich: 1926. Élet az idő peremén. Bp.m 2014, Kijárat Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16360.

Rufpreis:
2 800 HUF

Balaskó Jenő: Mosolyrapszódia. Közéleti írások 1990-1994. Bp., 1994, Kráter. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
16361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dufour, Pierre: Szerelmi erkölcsök az ókortól napjainkig. [Bp.], [1948], Magyar Téka. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16362.

Rufpreis:
1 600 HUF

16363.

Rufpreis:
800 HUF

Balázs Ferenc: Zöld árvíz. Bp.,1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas, foltos papír védőborítóban.
16364.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Bp.,(1944), Gábor Áron Könyvkiadó, (Nagyvárad Betnár Béla "Grafika"-nyomda-ny.), 1 t.+VIII+287 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16365.

Rufpreis:
1 400 HUF

Korcsmáros Nándor: Az Úr hintáján. Bp., 1936, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16366.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hunyady Sándor: Jancsi és Juliska. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben.
16367.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötés.
16368.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF