Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 597
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1614706
16357
305
Kovács Imre: Magyar feudalizmus. Magyar parasztság. Bp., 1943, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1508391
16358
305
1503693
16359
305
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
1623570
16360
305
Gumbrecht, Hans Ulrich: 1926. Élet az idő peremén. Bp.m 2014, Kijárat Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
1621574
16361
305
Balaskó Jenő: Mosolyrapszódia. Közéleti írások 1990-1994. Bp., 1994, Kráter. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
1621612
16362
305
Dufour, Pierre: Szerelmi erkölcsök az ókortól napjainkig. [Bp.], [1948], Magyar Téka. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1476365
16363
305
1625496
16364
305
Balázs Ferenc: Zöld árvíz. Bp.,1937, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas, foltos papír védőborítóban.
1625460
16365
305
Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Bp.,(1944), Gábor Áron Könyvkiadó, (Nagyvárad Betnár Béla "Grafika"-nyomda-ny.), 1 t.+VIII+287 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 1626053
16366
305
Korcsmáros Nándor: Az Úr hintáján. Bp., 1936, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1625951
16367
305
Hunyady Sándor: Jancsi és Juliska. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben.
1630481
16368
305
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF