Dr. Alszeghy Zsolt, Dr. Sík Sándor: Rendszeres magyar nyelvtan. A gimnázium, reálgimnázium és reáliskola III. osztálya számára. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a címoldal hátoldalán ceruzás jegyzettel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy ragasztott oldallal.
Dr. Lánkai István: A jó levél: jobb üzlet. A kereskedelmi levelezés kézikönyve. Bp., é.n., Lingua. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítót papírra kasírozott, javított, viseltes, de belül jó állapotban.
H. Sienkiewicz: Volodijovszki úr. (A kis lovag). Történeti regény. Fordította Szekrényi Lajos. Bp., é.n., Szent-István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.
Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, sorszámozott bélyegzéssel a könyvben. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
Fodor László: Novemberi vándorok. (Novellák.) Békéscsaba, 1917, Tevan. Kiadói papírkötés, a borítója megviselt, a gerince sérült, javított, cellux-szal ragasztott, de belül jó állapotban.