Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Athenaeum Nyomda 1868. 1948-1958. Bp.,1958, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés. Készült 3500 példányban.
16345.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Sárkány Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, és címoldallal, körbevágott lapszélekkel.
16346.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Alszeghy Zsolt, Dr. Sík Sándor: Rendszeres magyar nyelvtan. A gimnázium, reálgimnázium és reáliskola III. osztálya számára. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a címoldal hátoldalán ceruzás jegyzettel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy ragasztott oldallal.
16347.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Lánkai István: A jó levél: jobb üzlet. A kereskedelmi levelezés kézikönyve. Bp., é.n., Lingua. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítót papírra kasírozott, javított, viseltes, de belül jó állapotban.
16348.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci! Bp., 1972, Móra. Leporelló-kötésben. Jó állapotban.
16349.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borisz Zsitkov: Miértke első könyve. Fordította: Nagy Béla. Átdolgozta Lányi Sarolta. Rajzolta: Hauswith Magda. Bp., 1949, Hungária. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
16350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bengt Berg: Ne hagyd magad Ulle! Fordította Varsányi Géza. Török János rajzaival. Bp.,(1935), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16351.

Rufpreis:
1 000 HUF

16352.

Rufpreis:
1 200 HUF

16353.

Rufpreis:
5 000 HUF

16354.

Rufpreis:
2 000 HUF

16355.

Rufpreis:
1 600 HUF

16356.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF