Vegyes könyvtétel, 3 db, Magyar Ritkaság 3 kötete: Fortunatus és Magelóna históriája, Mikes Kelemen: Az idő eltöltésének módja, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek. Bp., 1984-1987, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, valamint Kiadói kartonált papírkötésben.
Gárdonyi Géza munkái, 3 kötet: Szunyoghy miatyánkja. Második kiadás. Jó állapotban. Arany, tomjén, mirha. Legendák, evangéliumi álmok. Második kiadás. A hátsó szennylap hiányzik, a kötés sérült, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van. A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Hatodik kiadás. Jó állapotban. Dante, é.n, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
Bán Károly Aladár: Pázmándi Horvát Endre Árpád-ja. Temesvár, 1897, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó, 68 p. Kiadói ragasztott borítójú papírkötés, de belül jó állapotban.
Lesen und Lernen. Berlin, 1955, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
Horváth Béla: Nyugati Szél. Horváth Béla műfordításai. Budapest, é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner Rt.) Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel.
Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Pulszky Ferenc: Ábránd és valóság. I-III. rész. I.: Mese a csillagfiról és a királyfiról. II. rész: Jellemrajzok Eötvös, Széchenyi, Deák, Dessewffy Aurél. III: rész: Utivázlatok. Visszaemlékezések. Nemzeti könyvtár XL. kötet. Bp., é.n., Aigner Lajos, 8+IV+204+2+132+2+239 p. Később átkötött félvászon-kötés, a három rész egybekötve, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.