Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Vegyes könyvtétel, 3 db, Magyar Ritkaság 3 kötete:  Fortunatus és Magelóna históriája, Mikes Kelemen: Az idő eltöltésének módja, Toldy Ferenc: Irodalmi arcképek. Bp., 1984-1987, Szépirodalmi könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, valamint Kiadói kartonált papírkötésben.
16585.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gárdonyi Géza munkái, 3 kötet:  Szunyoghy miatyánkja. Második kiadás. Jó állapotban. Arany, tomjén, mirha. Legendák, evangéliumi álmok. Második kiadás. A hátsó szennylap hiányzik, a kötés sérült, a borító elvált a gerinctől, de a könyvtest egyben van. A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Hatodik kiadás. Jó állapotban. Dante, é.n, Dante. Kiadói egészvászon-kötés.
16586.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bán Károly Aladár: Pázmándi Horvát Endre Árpád-ja. Temesvár, 1897, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó, 68 p. Kiadói ragasztott borítójú papírkötés, de belül jó állapotban.
16587.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai Kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes papírborítóval.
16588.

Rufpreis:
1 600 HUF

Temesi Edit: Titkársági és levelezési ismeretek. Békéscsaba, 2005, Booklands 2000 Kiadó. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16589.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lesen und Lernen. Berlin, 1955, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
16590.

Rufpreis:
800 HUF

16591.

Rufpreis:
800 HUF

16592.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
16593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Papp Jenő: Rádiókrónikák. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírborítóban, szakadozott papírborítóval, az első 16 oldal kijár.
16594.

Rufpreis:
800 HUF

Szomaházy István: Muzsikáló óra. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
16595.

Rufpreis:
800 HUF

16596.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF