https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 597

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.
1
16705.

Maxim Gorky: Nachtfasyl. Scenen aus der Tiefe in vier akten. München, 1903, Dr. J. Marchlewski & Co. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven, ex libris-szel. / Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Falu Tamás: A délutánból este lesz. Bp., (1935.), Singer és Wolfner, 129 p. Első kiadás. Kiadói bibliofil velúrbőr-kötésben, a borító megviselt, de belül jó állapotban. A szerző által Hegedüs Rózsának, Hegedüs Loránt és ifj. Hegedüs Sándor hugának, id. Hegedüs Sándor és Jókay Jolán lányának dedikált példány. Ritka.
1
16706.

Falu Tamás: A délutánból este lesz. Bp., (1935.), Singer és Wolfner, 129 p. Első kiadás. Kiadói bibliofil velúrbőr-kötésben, a borító megviselt, de belül jó állapotban. A szerző által Hegedüs Rózsának, Hegedüs Loránt és ifj. Hegedüs Sándor hugának, id. Hegedüs Sándor és Jókay Jolán lányának dedikált példány. Ritka.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedüs Sándor: Amerikai színek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Kiadói papírkötés, ex libris-szel. Szép állapotban.
1
16707.

Hegedüs Sándor: Amerikai színek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Kiadói papírkötés, ex libris-szel. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.
1
16708.

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Korabeli kissé kopottas kartonált papírkötés, pár lap széle kissé foltos, ajándékozási sorokkal. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.
1
16709.

Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
1
16710.

Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.
1
16711.

Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.
1
16712.

Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Kassai őrjárat. Bp., 1941, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Első kiadás. Hegedűs Rózsa, Jókai Jolán lányának ex libris-szével és bejegyzéseivel az elülső előzéklapon.
1
16713.

Márai Sándor: Kassai őrjárat. Bp., 1941, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Első kiadás. Hegedűs Rózsa, Jókai Jolán lányának ex libris-szével és bejegyzéseivel az elülső előzéklapon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedüs Loránt politikai témájú könyvei, köztük irredenta témájú, kettő a Hugának dedikálva: Lesz-e béke? Nemzeti Gazdálkodás Kis Könyvtára 1. Bp., 1920, Dr. Móricz Miklós, 64 p. Hegedüs Loránt Programmbeszéde. Budapest XI. választókerületében. (Az 1919. December 28. tartott választói gyülés  gyorsírói jegyzékönyve.) Bp., é.n., Kertész József-ny., 31. p. Az eredeti papírborítót is bekötötték.  Hegedüs Loránt: Magyarország megcsonkítása-Európa veszedelme. Bp., 1919, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája, 16 p. Az eredeti papírborítót is bekötötték. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.  Az adó filozófiája a háborúban. Bp., [1917], Singer és Wolfner, 15 p. Megjelent a "Magyar Figyelő" 1917. évi 9. számában. Az eredeti papírborítót is bekötötték. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.  Közgazdaságunk jövendője. Magyar Figyelő VIII. évf. 5. szám. Bp., 1918, Singer és Wolfner, 449-464 p. A Magyar Figyelőből csak Hegedűs Loránt tanulmánya van benne. Az eredeti borító elülső részét is bekötötték. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső előzéklap hiányos, egy két helyen ceruzás bejelölésekkel, ex libris-szel.
1
16714.

Hegedüs Loránt politikai témájú könyvei, köztük irredenta témájú, kettő a Hugának dedikálva: Lesz-e béke? Nemzeti Gazdálkodás Kis Könyvtára 1. Bp., 1920, Dr. Móricz Miklós, 64 p. Hegedüs Loránt Programmbeszéde. Budapest XI. választókerületében. (Az 1919. December 28. tartott választói gyülés gyorsírói jegyzékönyve.) Bp., é.n., Kertész József-ny., 31. p. Az eredeti papírborítót is bekötötték. Hegedüs Loránt: Magyarország megcsonkítása-Európa veszedelme. Bp., 1919, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája, 16 p. Az eredeti papírborítót is bekötötték. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány. Az adó filozófiája a háborúban. Bp., [1917], Singer és Wolfner, 15 p. Megjelent a "Magyar Figyelő" 1917. évi 9. számában. Az eredeti papírborítót is bekötötték. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány. Közgazdaságunk jövendője. Magyar Figyelő VIII. évf. 5. szám. Bp., 1918, Singer és Wolfner, 449-464 p. A Magyar Figyelőből csak Hegedűs Loránt tanulmánya van benne. Az eredeti borító elülső részét is bekötötték. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső előzéklap hiányos, egy két helyen ceruzás bejelölésekkel, ex libris-szel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés
1
16715.

Cholnoky Viktor: Kaleidoszkop. Első kiadás! Bp., "Az Élet" Irodalmi Nyomda Rt. (Révai bizomány). Kiadói egészvászon kötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
16716.

Hegedűs Loránt: Túl az operencián. Bp., 1935, Sylvester Rt. Korabeli egészvászon-kötés, beragasztott németnyelvű kritikáva, ex libri-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse