Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1531049
10072
304
Hegedűs Endre (1939-): Kardvirágok. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 1594598
10073
304
Hegyi György (1922-2001): Lőkiképzés (Pestmegyei munkásőreink életéből). Rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm 1637333
10074
304
Hepp Edit (1947-): Egyetem téri templom. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
1634408
10075
304
Herman jelzéssel: Dombos táj házakkal. Olaj, farost, 24×35 cm 1634831
10076
304
Herman jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, karton, keretben, 71×59 cm
1636949
10077
304
Horváth jelzéssel: Folyópart. Olaj, karton, keretben, 25×35 cm
1634393
10078
304
Illés jelzéssel: Tehenek az úton. Olaj, karton, 24×34 cm
1634250
10079
304
Istokovits jelzéssel: Skicc rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×26 cm
1636796
10080
304
Iván Szilárd (1912-1988): Nemzedékek. Színes rézkarc, papír, jelzett, 28×18 cm
1625079
10081
304
Iván Szilárd (1912-1988): Beszélgetők. Szita, papr. Jelzett, 28x26 cm
1585643
10082
304
Iványi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, foltos, 37,5×26 cm 1599945
10083
304
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) és Prihoda István (1891-1965): József és Putifárné. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF