Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1635559
10024
304
Bánfi jelzéssel: Hajók a Balatonon, olaj, karton, 23,5×33 cm 1638730
10025
304
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, 23×33 cm
1624955
10026
304
Benczúr jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, 59×49 cm 1634411
10027
304
Benczúr jelzéssel: 4 db grafika. Akvarell, papír, 30×20 cm 1634398
10028
304
Benczúr jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, sérült, karton, sérült keretben, 30×24 cm
1620598
10029
304
Benczúr jelzéssel: Kamilla. Akvarell, karton, foltos, 27×21 cm 1425344
10030
304
Benczúr Ijelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, keretben 60×80 cm
1405318
10031
304
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, falemez, kertben, 47×68 cm 1624110
10032
304
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm
1625068
10033
304
Berki Viola (1932-2001): Koszovó. Rézkarc, papír, jelzett, 32×40 cm
1535121
10034
304
26000
Béres Jenő, (1912-1981): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60 x 80 cm
1614592
10035
304
Biai-Föglein István (1905-1974): Katonák (vázlat). Ceruza, papír, jelzett, 59×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF