Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1564833
10048
304
Decsi Ilona (1950-): Öreg Fa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×34 cm
1608059
10049
304
32000
1600027
10050
304
Diener jelzéssel: Kancsós csendélet. Olaj, vászon-karton, 51×60 cm
1558664
10051
304
Diener jelzéssel: Nagyvárosi korzó. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×49 cm
1635216
10052
304
Diener jelzéssel: Torony. Pasztell, papír, 31×26 cm 1636931
10053
304
40000
Dietrich Adolf (1869-1953): Virágcsendélet. Olaj, falemez, 60×75 cm 1600258
10054
304
Diósy jelzéssel: Egymás közt. Olaj, farost, 60×80 cm 1638334
10055
304
Dudás Jenő (1900-1991): Táj szekérrel. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×29 cm
1635721
10056
304
30000
Dúl Lajos (1894-1966): Gyümölcsös csendélet, olaj, vászon, 40×50 cm 1637017
10057
304
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Attila halála, rézkarc, papír, jelzett, a szélei foltosak, szakadozottak, 23x31 cm. 1635224
10058
304
Egry jelzéssel: Tó parti dombok. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1600032
10059
304
28000
Eigel István (1922-2000): Csendkeresők. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF