Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1402674
10036
304
Bihari jelzéssel: Búsuló juhász. Tempera, papír, üvegezett keretben, 55×41 cm
1621629
10037
304
3800
Boldizsár István (1897-1984): Vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×22 cm
1490617
10038
304
Boromissza jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, sérült, 24×33 cm 1604429
10039
304
26000
Bortnyik jelzéssel: Akt, olaj, fa, keretben, 59,5×44 cm 1574070
10040
304
Bortnyik jelzéssel: Ipartelep. Olaj, farost, 63×49 cm
1620575
10041
304
Börtsök jelzéssel: Idilli kert. Olaj, karton, kis szakadással, üvegezett keretben, 50×60 cm 1634710
10042
304
Brankovics Éva (1938-): Facsoport a réten. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm
1617143
10043
304
Budahelyi Tibor (1945-): Attrakció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×21 cm
1456459
10044
304
Czencz jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 50×34 cm
1594481
10045
304
Czirják jelzéssel: Pihenő legény. Szén, papír, 27×18 cm
1635613
10046
304
Csergezán Pál (1924-1996): Kis nyulak. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1512619
10047
304
Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF