Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 283

Mednyánszky jelzéssel: Folyó torkolat. Olaj, vászon, foltos, keretben, 17×23 cm
10132.

Rufpreis:
4 000 HUF
29

Mednyánszky jelzéssel: Tájkép nyírfákkal. Olaj, karton, sérült keretben, 22×28 cm
10133.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

10134.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

10135.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár jelzéssel: Portrék, 7 db, ceruza, papír, kopottas félvászon mappában, 32x25 cm.
10136.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 29,5×21 cm
10137.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 29,5×21 cm
10138.

Rufpreis:
1 200 HUF

10139.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

MT jelzéssel: Férfi arc, olaj, fa, 54,5×41 cm
10140.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Ernő (1926-): Lankás táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit, rézkarc, papír, jelzett, 18×12 cm
10142.

Rufpreis:
1 200 HUF
57

Nagy Zoltán (1916-1987): Utca részlet. Rézkarc, karton, jelzett, 24×28 cm
10143.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF