Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1634380
10132
304
Mednyánszky jelzéssel: Folyó torkolat. Olaj, vászon, foltos, keretben, 17×23 cm 1635478
10133
304
14000
Mednyánszky jelzéssel: Tájkép nyírfákkal. Olaj, karton, sérült keretben, 22×28 cm 1413237
10134
304
3400
1594656
10135
304
1638180
10136
304
Molnár jelzéssel: Portrék, 7 db, ceruza, papír, kopottas félvászon mappában, 32x25 cm. 1635337
10137
304
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 29,5×21 cm 1635335
10138
304
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 29,5×21 cm 1587158
10139
304
1625076
10140
304
MT jelzéssel: Férfi arc, olaj, fa, 54,5×41 cm
1635371
10141
304
Nagy Ernő (1926-): Lankás táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm 1635355
10142
304
Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit, rézkarc, papír, jelzett, 18×12 cm 1607546
10143
304
Nagy Zoltán (1916-1987): Utca részlet. Rézkarc, karton, jelzett, 24×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF