Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1635545
10156
304
Peterman jelzéssel: Lovak befogása, olaj, vászon, díszes, sérült fa keretben, 23,5×30,5 cm
1615074
10157
304
Pintér Éva (1941-): 5 db különféle technikájú grafika, papír, jelzett, 14×9-21×14 cm
1634676
10158
304
Pintér István Pál (1948-): Napsütéses délelőtt. Olaj, farost, jelzett, keretben 30×20 cm 1477500
10159
304
1634748
10160
304
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, karton, 38×49 cm 1634747
10161
304
Poldi jelzéssel: Orgona. Vegyes technika, karton, 38×49 cm
1574162
10162
304
Pór jelzéssel: Álló akt. Szén, papír, 32×24 cm
1604757
10163
304
Pór jelzéssel: Ülő lány. Tempera, vászon-karton, sérült, 50×40 cm 1587152
10164
304
28000
Rosenmayer Ferenc (1864-1912): Vásárban. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 9×15,5 cm
1626001
10165
304
Regdon Irén (?-?): Férfi portréja, akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, 46,5×33 cm
1635514
10166
304
Regdon Irén (1945- ): Csendélet, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 39×29 cm 1594590
10167
304
Regős Ágnes (?-): Kompozíció. Szita, papír, jelzett, foltos, 31×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF