Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1586453
10252
304
Olvashatatlan jelzéssel: Vihar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×12,5 cm
1592386
10253
304
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm
1634962
10254
304
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Somló vára 1851. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm 1634833
10255
304
Olvashatatlan jelzéssel: Suhan és kvartyog a víz. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 69×49 cm
1634699
10256
304
1634682
10257
304
Olvashatatlan jelzéssel: Őslakosok. Tempera, papír, 24×32 cm 1637115
10258
304
Olvashatatlan jelzéssel: Öntöde, rézkarc, karton, a széleken gyűrődéssel, és folttal, 24x36 cm.
1636248
10259
304
Olvashatatlan jelzéssel: Kék nő, olaj, farost, 40×40 cm 1635556
10260
304
Olvashatatlan jelzéssel: Karcsa-tó, Pácin, olaj, fa, keretben, 23×28,5 cm
1635285
10261
304
Olvashatatlan jelzéssel: Am Berghang, rézkarc, papír, fa keretben, 15×10 cm
1635242
10262
304
Olvashatatlan jelzéssel: Aranymadár, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 30×20 cm
1625746
10263
304
Jelzés nélkül: Japán pár színházban. Olaj, vászon. / Japanese couple in theater. Oil on canvas. 85x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF