Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 283

Szilárd Klára (1921-): Kopár vidék. Színes szitanyomat, papír, jelzett, 31×42 cm
10204.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolovjov, A[lekszandr?]: Őszi tájkép híddal, olaj, fa, jelzett, keretben, hátulján feliratozva, 17,5×12,5 cm /  Solovyov, A[leksandr?]: Autumn landscape with bridge, oil on wood, signed, 17,5×12,5 cm
10205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm
10206.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szőnyi Jenő (1902-?): 8 db, nagyrészt jelzett karikatúra 16x22 cm Ceruza, papír, + vázlatfüzete bőr tokban
10207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztelek jelzéssel: Téli házikó. Olaj, karton, sérült, hibás keretben, 35×57 cm
10208.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szunyoghy András (1946- ): Balaton, rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm
10209.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Tardi Kovács Sándor (1938-): Intő szóval, tus, papír, jelzett, 17x25 cm.
10210.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tardi Kovács Sándor (1938-): Elveszett emlékek, tus, papír, jelzett, 25x22 cm.
10211.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tavaszi jelzéssel: Tulipán, olaj, vászon, 50×50 cm
10212.

Rufpreis:
1 800 HUF

Telepy jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, foltos, 25×35 cm
10213.

Rufpreis:
5 000 HUF

Thormáné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm
10214.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tihanyi János Lajos (1892-1957): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 80×60 cm
10215.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF