Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1403238
10216
304
Tornai jelzéssel: Az uralkodó. Olaj, fatábla, sérült, 67×49 cm
1635274
10217
304
Tornai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 25×20 cm 1598101
10218
304
Tóth György (?- ): Diána, ceruza, papír, jelzett, 42×29,5 cm
1598107
10219
304
Tóth György (?- ): Akt négykézláb, ceruza, papír, jelzett, 29,5×42 cm
1345236
10220
304
Tóth Zsuzsa (?- ): JA, aquatinta, papír, jelzett, számozott (3/7), plexizett fa keretben, 17,5×8 cm 1635041
10221
304
Trinblet jelzéssel: Szilvás csendélet. Olaj, karton, keretben, 48×68 cm
1634405
10222
304
Turmayer jelzéssel: Árnyékos utca. Pasztell, papír, apró szakadással, 49×31 cm 1216104
10223
304
Turmayer jelzéssel: Mediterrán város. Olaj, vászon, 54×67 cm 1543326
10224
304
1637054
10225
304
Udvary jelzéssel: Mitológiai jelenet. Vegyes technika, papír, 22×17 cm 1634796
10226
304
28000
Udvardy Flóra (1880-?): Nagymama és a cica. Olaj, karton, alján sérült, 29×40 cm
1615066
10227
304
A. Varga Imre (1953- ): 3 db C-print, papír, jelzett, 39×27 cm (3×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF