Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1587170
10240
304
28000
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon-karton (sérült), antik keretben, 26×41 cm
1587181
10241
304
28000
cca 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Vásári jelenet. Olaj, falemez (sérült), antik keretben, 11×21 cm
1635265
10242
304
Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus '88, tus, papír, üvegezett fa keretben, 31×22 cm
1638491
10243
304
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparti házikó. Olaj, vászon, sérült keretben, 40×50 cm
1621547
10244
304
Olvashatatlan jelzéssel: Bozótos. Olaj, papír, 35×25 cm 1530976
10245
304
Olvashatatlan jelzéssel: Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861), olaj, vászon, foltos, keretben, 50×40 cm 1592385
10246
304
Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm
1638339
10247
304
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, falemez, keretben, 76×116 cm
1638223
10248
304
Olvashatatlan jelzéssel: Siroki házudvar. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×21 cm
1638655
10249
304
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 19×26 cm
1638651
10250
304
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, 40×60 cm
1587165
10251
304
1885 Olvashatatlan jelzéssel: Kisvárosi részlet. Olaj, karton,19,5×25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF