Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 283

Nádler jelzéssel: Utcavég. Olaj, karton, 26,5×34 cm
10144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nemes Tibor (1955-): Alkonyat a Balatonon. Akvarell, papír, jelzett, 33×47 cm
10145.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, karton, jelzett, 61×50  cm
10146.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, karton, jelzés nélkül, paszpartuban, fa keretben, 49×35,5 cm
10147.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Hűvös idő, olaj, karton, jelzett, 43×35 cm
10148.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Németh Nelli (?-): C-printek, 5 db. Szignált. 1. Írisz és Erosz. 2 db. M: 40 x 30 cm. 2. Zenebohóc. M: 35 x 30 cm. 3. Segítség. 2 db. M: 24 x 18 cm. Hozzá tartozik: Németh Nelli aláírt, kihajtható kiállításkatalógusa
10149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyergesi jelzéssel: Cserepesvirágok, Filc, papír, 44×30 cm
10150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ország jelzéssel: Levelek, kollázs, vegyes technika, papír, 47,5×34,5 cm
10151.

Rufpreis:
1 000 HUF

10152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pártay István (1906-1979): Vihar a Balatonon (Balatonfenyves) 1951. Tempera, papír, jelzett, keretben, 91×70 cm
10153.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

PCSM jelzéssel: Virágszirmok. Vegyes technika, farost, keretben, 70×29 cm
10154.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Pekáry jelzéssel: Parasztház, olaj, farost, 50×60 cm
10155.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF