Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1634330
10144
304
Nádler jelzéssel: Utcavég. Olaj, karton, 26,5×34 cm
1638691
10145
304
Nemes Tibor (1955-): Alkonyat a Balatonon. Akvarell, papír, jelzett, 33×47 cm 1625984
10146
304
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, karton, jelzett, 61×50 cm 1625979
10147
304
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, karton, jelzés nélkül, paszpartuban, fa keretben, 49×35,5 cm
1637727
10148
304
24000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Hűvös idő, olaj, karton, jelzett, 43×35 cm 1614568
10149
304
Németh Nelli (?-): C-printek, 5 db. Szignált. 1. Írisz és Erosz. 2 db. M: 40 x 30 cm. 2. Zenebohóc. M: 35 x 30 cm. 3. Segítség. 2 db. M: 24 x 18 cm. Hozzá tartozik: Németh Nelli aláírt, kihajtható kiállításkatalógusa 1560423
10150
304
Nyergesi jelzéssel: Cserepesvirágok, Filc, papír, 44×30 cm
1625375
10151
304
Ország jelzéssel: Levelek, kollázs, vegyes technika, papír, 47,5×34,5 cm
1625380
10152
304
Ország jelzéssel: Levelek, kollázs, vegyes technika, papír, 47,5×34,5 cm 1570625
10153
304
40000
Pártay István (1906-1979): Vihar a Balatonon (Balatonfenyves) 1951. Tempera, papír, jelzett, keretben, 91×70 cm
1578632
10154
304
PCSM jelzéssel: Virágszirmok. Vegyes technika, farost, keretben, 70×29 cm 1624994
10155
304
Pekáry jelzéssel: Parasztház, olaj, farost, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF