Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1620582
10096
304
Kádár jelzéssel: Akt lovakkal. Pasztell, papír, üvegezett kertben, 30×41 cm 1599970
10097
304
Kádár György (1912-2002): Zöld levelek. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×26 cm
1512850
10098
304
28000
1512606
10099
304
1614576
10100
304
Kertész N. László (1943-2002): 5 mű - karikatúra,különböző technikák, mind jelezve, 13×15-17×21 cm
1604686
10101
304
Klein jelzéssel: Zöld tetős ház. Olaj, vászon, keretben, festék hibákkal, 45×74 cm
1482233
10102
304
Kmetty János (1889-1975): Önarckép 1920. Rézkarc (15/75), papír, jelzett, 21×14 cm
1635052
10103
304
Knopp jelzéssel: Vitorlások. Olaj, papír, szakadással, 35×23 cm 1606915
10104
304
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
1635465
10105
304
24000
Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 80×60 cm 1587480
10106
304
Kováts jelzéssel: A kis bicebóca. Olaj, karton, keretben, 34×24 cm 1317520
10107
304
Kozma Lajos (1884-1948): Csábítás, cinkográfia, papír, jelzés nélkül, 20,5×17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF