Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1634860
10120
304
Mannheim Róza (1880-1965): Női portré. Olaj, vászon, festék kopásokkal, felcsavarva, 45×38 cm 1581483
10121
304
Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. színezett rézkarc, jelzett, 29,5×37,5 cm 1638056
10122
304
Marosi György (1964- ): Organikus lenyomat, elektrográfia, papír, jelzett, számozott (2/6), eredetiségigazolással, 28×28 cm 1618880
10123
304
Frans Masereel (1889-1972): Bérmunkások. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 1618879
10124
304
Frans Masereel (1889-1972): Gyárban. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 1618886
10125
304
Frans Masereel (1889-1972): Gondolkodó. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 1568093
10126
304
Maticska jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, keretben, 29×33 cm 1636937
10127
304
1635765
10128
304
36000
Márffy Ödön (1878-1959): Női akt kancsóval. Színezett litográfia, papír (szakadásokkal), jelzett, 27×33 cm 1369312
10129
304
1635615
10130
304
1926 Márton Ferenc (1884-1940): Rezesbanda az ablakok alatt. Ceruza. papír, jelzett- 33x23 cm 1574923
10131
304
4400
MCP jelzéssel: Férfi portré, szén, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 32×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF