Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1635347
10168
304
Reich Károly (1922-1988): Lány kecskével, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, paszpartuban, 28,5×21 cm 1587456
10169
304
Remsey jelzéssel: Pipázó az asztalnál. Olaj, karton, 55×43 cm
1634249
10170
304
Rónai jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, 21×29,5 cm 1600691
10171
304
Róna jelzéssel: Évszakok. Akril, karton, 49×34 cm
1369431
10172
304
1453870
10173
304
70000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompzició. Olaj, vászon, jelzett, 90×130 cm
1574092
10174
304
Rudnay jelzéssel:Fasor. Olaj, karton, keretben, 49×35 cm
1637220
10175
304
11000
Rudnay Gyula (1878-1957): Öreg magyar ember. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17x12 cm 1637216
10176
304
11000
Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x15 cm 1607618
10177
304
Rudnyánszky jelzéssel: Tó part. Akvarell, papír, 24×32 cm 1575088
10178
304
Ruzicskay György (1896-1993): Magányos csónak, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 25×37 cm 1634825
10179
304
Scheiber jelzéssel: Kalapos férfi. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 62×45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF