Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1638857
10276
304
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×36 cm 1635280
10277
304
Jelzés nélkül: Kompozíció, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 18×9,5 cm
1599967
10278
304
Jelzés nélkül: Lápos vidék. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 31×45 cm
1639436
10279
304
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Gouache, papír, üvegezett keretben, 25×34 cm 1636275
10280
304
Jelzés nélkül: Merengő asszony a tengerparton. Olaj, vászon, keretben, 17×27 cm 1581986
10281
304
50000
Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje: Tikhvini Istenanya. Olaj, fa, réz okláddal, kis hibákkal, 26,5×22 cm / The Mother of God of Tikhvin. Russia, 20 th
1639438
10282
304
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Gouache, papír, üvegezett sérült keretben, 25×34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF