Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1621626
10228
304
Vasi jelzéssel: Francinak szeretettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
1489576
10229
304
Vaszary jelzéssel: Női félakt. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×35 cm 1638246
10230
304
Váczi András (1967- ): Repülő, rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/5), 15,5×12,5 cm
1600302
10231
304
40000
Végh András (1940-): Két ablak. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm
1637723
10232
304
30000
Vincze Győző (1925-2001): Városi utca, olaj, farost, hátulján jelzett, 70×48 cm
1599856
10233
304
Vladár Csaba (1962-): Krisztus töviskoronával. Olaj, fatábla, jelzett, keretben, 29×19 cm
1580693
10234
304
Vörös jelzéssel: Csendélet. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×40 cm 1627089
10235
304
28000
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Kocsmában. Akvarell, papír-karton, jelzett, 22x15 cm Jó fa keretben. Enyhén foltos
1600181
10236
304
24000
Wágner János (1936-): Nyári fények. Olaj, farost, 68×81 cm 1625439
10237
304
14000
Zillich Pál (?-?): Városrészlet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
1624523
10238
304
Zsille Győző (1925-): Mátravidéke. 9 db eredeti rézkarc egy leporellón mátrai épületekről. Dúcon jelezve. Feliratozott, műbőr tékában. 12x17 cm
1637118
10239
304
Olvashatatlan jelzéssel: Őzek, olaj, farost, 10x15 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF