Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1634771
10264
304
Jelzés nélkül: Virágzó cseresznye. Kínai fametszet, papír, 21,5x14 cm
1634768
10265
304
Jelzés nélkül: Ház a folyóparton. Kínai fametszet, papír, 21,5x14 cm 1634770
10266
304
Jelzés nélkül: Napnyugta. Kínai fametszet, papír, 21,5x14 cm
1637964
10267
304
cca 1930 Jelzés nélkül: Szeged. Két ceruzarajz a városról. Ceruza, papír, 10x14 cm
1607631
10268
304
Jelzés nélkül: Tengerpart. Tempera, karton, 40×50 cm 1512718
10269
304
Jelzés nélkül: Menekülő anya. Olaj, vászon-karton, keretben, 50×70 cm 1637148
10270
304
Magyar filmek fázisrajzai 5 db, közte a Hófehér fázisrajzai, tempera, fólia, jelzés nélkül, 26x34 cm. 1637135
10271
304
Magyar filmek fázisrajzai 5 db, tempera, fólia, jelzés nélkül, 26x34 cm. 1639292
10272
304
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, megviselt fa keretben, / Transylvanian painted glass icon in worn frame 37x45 cm 1639290
10273
304
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, megviselt fa keretben, / Transylvanian painted glass icon with Romanian inscription in worn frame 37x45 cm 1587191
10274
304
30000
cca 1900 jelzés nélkül: Istenanya a kis Jézussal Ikon.. Tojástempera, fa tábla, sérült, / Icon on wood with some damage32×20 cm
1615163
10275
304
Jelzés nélkül: Töprengő. Batikolt vászon, keretben, lyuka, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF