Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 283

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956): Lány fehér lovon, rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
10084.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jándi jelzéssel: Kalapos férfiak. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
10085.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jándi jelzéssel: Pihenő a dombok között. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
10086.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jándi jelzéssel: Kilátás a falura. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
10087.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Joachim Ferenc (1882-1964): Arborétum. Olaj, karton, jelzett, 60×80 cm
10088.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jozef jelzéssel: Hazatérő katonák. Olaj, farost, keretben, 46×61 cm
10089.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jozefka Antal (1935-): Tél. Vegyes technika, farost, kis hibával, 58×72 cm
10090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10091.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Karlovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon,  62×49 cm
10092.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kassák jelzéssel: Kompozíció. Tus, papír (gyűrött), 41×30 cm
10093.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kasten jelzéssel (cca 1900): Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm
10094.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kádár jelzéssel: Lovasok az utcán. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm
10095.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF