Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1503507
10084
304
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956): Lány fehér lovon, rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
1635230
10085
304
Jándi jelzéssel: Kalapos férfiak. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×32 cm
1635248
10086
304
Jándi jelzéssel: Pihenő a dombok között. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1604759
10087
304
Jándi jelzéssel: Kilátás a falura. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm
1548668
10088
304
40000
Joachim Ferenc (1882-1964): Arborétum. Olaj, karton, jelzett, 60×80 cm
1591266
10089
304
28000
Jozef jelzéssel: Hazatérő katonák. Olaj, farost, keretben, 46×61 cm
1634667
10090
304
Jozefka Antal (1935-): Tél. Vegyes technika, farost, kis hibával, 58×72 cm 1378256
10091
304
2200
1574112
10092
304
Karlovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, 62×49 cm
1635518
10093
304
Kassák jelzéssel: Kompozíció. Tus, papír (gyűrött), 41×30 cm 1636383
10094
304
Kasten jelzéssel (cca 1900): Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm
1634280
10095
304
Kádár jelzéssel: Lovasok az utcán. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF