Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 283
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1638717
10060
304
Elekfy Jenő (1895-1968): Dunakanyar. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1607904
10061
304
Farkasházy jelzéssel: Erdei kunyhó. Akvarell, papír, sérült, 28×34 cm 1363312
10062
304
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kapáló asszony. Akvarell, papír, jelzett, 46×34 cm
1637732
10063
304
28000
Freytag Zoltán (1901-1983): Séta, olaj, farost, 39×58 cm
1635245
10064
304
Fügedi Jenő (1935- ): Férfi portré, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5×10,5 cm
1615906
10065
304
Gara Arnold (1882-1929): Fáraó, fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 16,5×14 cm 1600760
10066
304
Glatz jelzéssel: Kisfiú portré. Ceruza, papír, 38×28 cm 1635505
10067
304
Goór Imre (1921-2016): Kiskunfélegyházi vegyi gépgyár, fametszet, papír, jelzett, 20×30 cm
1634640
10068
304
Eva Gottlieb (?-): Női akt. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×63 cm 1577082
10069
304
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
1592305
10070
304
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Betakarítás. Olaj, farost, jelzett, 66×100 cm
1600241
10071
304
Győri Zsolt (1968-): Kert. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF