Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1605013
10096
300
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Ősmagyarok esküje a Holdvilágárokban, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42×59 cm
1605009
10097
300
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 45×30 cm 1605008
10098
300
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokalakos, tempera, karton, jelzett, 21,5×37 cm
1609182
10099
300
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Bohócok. Kréta-akvarell, papír, jelzett, 27×52 cm 1608330
10100
300
Novák Lajos (1927-1989): Zebegény. Rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm 1557300
10101
300
Onucsán Miklós (1952-): Transzcendens provokáció. Szitanyomat, papír, jelzett, 39×21 cm 1606356
10102
300
Orbán József (?-): Eső után. Tempera, papír, jelzett, 35×46 cm 1582671
10103
300
15000
Pataki János (1933- ): A szépség elrendeződik, kollázs, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 29,5×41,5 cm
1575795
10104
300
Paya jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, keretben, 21×12 cm 1607855
10105
300
Peske jelzéssel: Puli és kis gazdája. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×23 cm
1477500
10106
300
1609814
10107
300
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, 38×49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF