Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1543326
10144
300
1606097
10145
300
Végh jelzéssel: Akt a fánál. Olaj, karton, 42×33 cm 1584670
10146
300
WB jelzéssel: Lények. Vegyes technika, papír, 49×67 vm
1606974
10147
300
Wenecke jelzéssel: Kastély. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm 1606082
10148
300
Würtz Ádám (1927-1994): Első hó. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm 1609845
10149
300
Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 30×45 cm 1607908
10150
300
Zorkóczy jelzéssel: Hattyúk a tavon. Tempera, papír, üvegezett keretben, 24×33 cm 1584681
10151
300
Zsombori Erzsébet (1949-): Madár arc. Festett selyemkép, jelzett, foltos, 48×48 cm 1606167
10152
300
Japán selyem festmény, vegyes technika, jelzett, üvegezett 15×18 cm 1610411
10153
300
Olvashatatlan jelzéssel: Erdélyi ház. Olaj, karton, 22×28 cm 1610392
10154
300
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 80×60 cm
1583831
10155
300
Olvashatatlan jelzéssel: Dózsa Gy. unokája. Rézkarc, karton, foltos, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF