Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1610120
10156
300
Olvashatatlan jelzéssel: Minorita templom, Bécs. Rézkarc, papír, 20×15 cm 1566181
10157
300
Olvashatatlan jelzéssel: Bálványosrét romjai. Linó, papír, jelzett, 42×29 cm 1547914
10158
300
1592385
10159
300
Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm
1592386
10160
300
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12 cm
1594582
10161
300
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj. Linó, papír, 22×39 cm 1609185
10162
300
Olvashatatlan jelzéssel: Kialakuló formák. Tempera, karton, 59×36 cm 1586453
10163
300
Olvashatatlan jelzéssel: Vihar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×12,5 cm
1606264
10164
300
Olvashatatlan jelzéssel: Éva. Linómetszet, papír, 11,5×5 cm 1608343
10165
300
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás templom. Litográfia, karton, 38×29 cm 1608107
10166
300
Olvashatatlan jelzéssel: Párizsi lány. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 29×25 cm 1606107
10167
300
Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató ló. Akvarell, papír, 23×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF