Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 187

Olvashatatlan jelzéssel: Minorita templom, Bécs. Rézkarc, papír, 20×15 cm
10156.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bálványosrét romjai. Linó, papír, jelzett, 42×29 cm
10157.

Rufpreis:
800 HUF

10158.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Budai Vár cca 1920. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12  cm
10159.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×12  cm
10160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj. Linó, papír, 22×39 cm
10161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kialakuló formák. Tempera, karton, 59×36 cm
10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vihar. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 17,5×12,5 cm
10163.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Éva. Linómetszet, papír, 11,5×5 cm
10164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás templom. Litográfia, karton, 38×29 cm
10165.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Párizsi lány. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 29×25 cm
10166.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vágtató ló. Akvarell, papír, 23×32 cm
10167.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF