Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1606189
10108
300
Pókos Szvetlana (1961-): Városi hangulat. Olaj, karton, jelzett, 21×29 cm 1576568
10109
300
Przudzik József (1926-): Tanya. Olaj, falemez, jelzés nélkül, keretben, 29×55 cm
1168801
10110
300
Pusztai Pál (1919-1970): Magára kacsint Fortuna. Papír, vegyes technika. Ludas Matyiban jelent meg. 20x15 cm 1575786
10111
300
Rác András (1926-2013 ): Csiki táj, színes linó, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×35 cm 1594590
10112
300
Regős Ágnes (?-): Kompozíció. Szita, papír, jelzett, foltos, 31×26 cm
1537724
10113
300
1608794
10114
300
Réti Mátyás (1922-2002): Legényvirág, színezett linó, karton, jelzett, 34×25 cm 1608799
10115
300
Réti Mátyás (1922-2002): Kálavirág, színezett linó, karton, jelzett, 33×26 cm
1609852
10116
300
Román jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
1609018
10117
300
Rony jelzéssel: Velence. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 9×17 cm
1605374
10118
300
Rónai jelzéssel: Parkban.Tempera, papír, 25×36 cm 1610022
10119
300
Rónai jelzéssel: Női akt háttal. Lavírozott tus, papír, üvegezett keretben, 30×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF