Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 187

Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, 32×48 cm
10132.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó II., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 36×35 cm
10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó I., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 33×36 cm
10134.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stefanovics Péter (1947-): Fal I. Szitanyomat, papír, jelzett, 20×20 cm
10135.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 85×70 cm
10136.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szecskó Tamás (1925-1987): A hajdúk kapitánya, a későbbi könyvborító eredeti rajza. Akvarell-tus, apró hibákkal, 21×31 cm
10137.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szeift Béla (1944-2012): Fellegjárók. Vegyes technika, karton, jelzett, 53×35 cm
10138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilárd Klára (1921-): Oszlopok. Szitanyomat, papír, jelzett, 42×31 cm
10139.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szőnyi Jenő (1902-?):  15 db karikatúra (néhány jelzett) , toll, papír, 12×10-18×14 cm
10140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sztopka Anna (1950-): Változó világ. Olaj, farost, jelzett (hátoldalán), 40×30 cm
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tamás Ervin (1922-1996): Lombok alatt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm
10142.

Rufpreis:
6 000 HUF

10143.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF