Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1609487
10132
300
Simon Zoltán (1950-): Fekvő test. Ceruza, papír, jelzett, 32×48 cm 1605005
10133
300
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó II., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 36×35 cm 1605003
10134
300
Somlai Vilma (1938-2007): Zöld kertajtó I., olaj, farost, hátulján pecséttel jelzett, 33×36 cm
1609228
10135
300
Stefanovics Péter (1947-): Fal I. Szitanyomat, papír, jelzett, 20×20 cm 1605382
10136
300
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 85×70 cm 1471705
10137
300
Szecskó Tamás (1925-1987): A hajdúk kapitánya, a későbbi könyvborító eredeti rajza. Akvarell-tus, apró hibákkal, 21×31 cm 1609240
10138
300
Szeift Béla (1944-2012): Fellegjárók. Vegyes technika, karton, jelzett, 53×35 cm 1606351
10139
300
Szilárd Klára (1921-): Oszlopok. Szitanyomat, papír, jelzett, 42×31 cm
1609132
10140
300
Szőnyi Jenő (1902-?): 15 db karikatúra (néhány jelzett) , toll, papír, 12×10-18×14 cm 1608842
10141
300
Sztopka Anna (1950-): Változó világ. Olaj, farost, jelzett (hátoldalán), 40×30 cm 1587635
10142
300
Tamás Ervin (1922-1996): Lombok alatt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm 1345236
10143
300
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF