Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1587701
10084
300
Mináryné Techert Anna (?-?): Magányos csónak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×27 cm
1606717
10085
300
Molnár C. Pál (1894-1981): Száguldás. Kis szériás ofszet, 30×21 cm 1606720
10086
300
Molnár C. Pál (1894-1981): Kiütés. Kis szériás ofszet, 30×21 cm 1606722
10087
300
Molnár C. Pál (1894-1981): Csigalépcső. Kis szériás ofszet, 30×21 cm 1606726
10088
300
Molnár C. Pál (1894-1981): Tiltott ölelés. Kis szériás ofszet, 30×21 cm 1606713
10089
300
Molnár C. Pál (1894-1981): Születés. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, 17x11 cm 1607288
10090
300
Myrbach jelzéssel: Ájulás az oroszán ketrec előtt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
1609808
10091
300
Nagy jelzéssel: Profilos csendélet. Kréta, papír, szakadással, 70×49 cm
1607546
10092
300
3200
Nagy Zoltán (1916-1987): Utca részlet. Rézkarc, karton, jelzett, 24×28 cm
1607567
10093
300
3400
Nechánszky József (1936-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm 1577549
10094
300
Nemes Tibor (1955- ): Erdei patak, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×44,5 cm 1610410
10095
300
Neogrády jelzéssel: Liget. Olaj, karton, keretben, 19×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF