Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1392153
10036
300
40000
Félegyházi László (1907-1986): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm 1609379
10037
300
Finta Edit (1945 - ): Női portré. Pasztell, papír, 50×33 cm 1605391
10038
300
Fluck Béla (1899-?): Vadászat. Akvarell, papír, jelzett, 20×27 cm 1607921
10039
300
Fónyi jelzéssel: Drapériás csendélet. Akvarell, papír, szakadással, felcsavarva, 61×42 cm 1534449
10040
300
6500
Földeáki jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, 40×55 cm 1610128
10041
300
Galánthai jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, 28×20 cm 1605933
10042
300
Garay Ákos (1866-1952): Orosz front 1916, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20×16,5 cm 1605929
10043
300
Garay Ákos (1866-1952): Csikós 1931, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19,5 cm 1605926
10044
300
Garay Ákos (1866-1952): Nagybánya 1931, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×20 cm 1607033
10045
300
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Olvasó. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 18x15 cm
1609566
10046
300
Gáspár Péter (1937-1991): Vázlat füzet 2db. Különféle technikákkal, több mint 40 rajzzal 1579612
10047
300
Georgin, François (1801-1863): La paresseuse, fametszet, papír, jelzett paszpartuban, 33×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF