Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1583773
10048
300
Görög Rezső (1930-): Herke tó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×39 cm 1608710
10049
300
24000
Guérard, Henri Charles (1846-1897): Pulszky Ferenc portréja 1885, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, Pulszky Károly (1853-1899) részére dedikálva, felcsavarva, 31,5×19,5 cm
1609705
10050
300
M. Gubán György (1951-):Claudio Monteverdi. Zománc kép, jelzett, 21×15 cm
1592305
10051
300
40000
1606011
10052
300
Gyimesi Lajos (?-?): Házak a folyóparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 45×60 cm
1594598
10053
300
Hegyi György (1922-2001): Lőkiképzés (Pestmegyei munkásőreink életéből). Rézkarc, papír, jelzett, 24×29 cm
1594425
10054
300
Henri Helbig (?-?): Minta 1909. Tus, papír, jelzett, 19,5×29 cm
1607848
10055
300
Heyer jelzéssel: Kutya (vázlat). Ceruza, papír, üvegezett keretben, 18×25 cm
1587932
10056
300
Hincz jelzéssel: Csók. Olaj, farost, jelzett, foltos, 55×54 cm
1572785
10057
300
Holtz jelzéssel: Gavrilo Princip 1914, ceruza, papír, paszpartuban, 22,5×13,5 cm
1572792
10058
300
Holtz jelzéssel: Nedeljko Čabrinović 1914, ceruza, papír, paszpartuban, 21,5×15 cm
1605144
10059
300
Iglay József (1905-1980): Vízpart, akvarell, papír, jelzés nélkül, kétoldalas, 36×53 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF