Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1564833
10024
300
Decsi Ilona (1950-): Öreg Fa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×34 cm
1608059
10025
300
36000
Dévényi János (1956-): A kör felosztása. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 50×50 cm
1534445
10026
300
Dévényi János (1956-): Körsor. Akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm 1582543
10027
300
26000
Dilinkó Gábor (1929-2014): Hazafelé, olaj, fa, keretben, 58,5×77,5 cm
1610518
10028
300
26000
Dobay jelzéssel: Vadászattal kapcsolatos képek. Tus, akvarell, 11x19 cm (45×) Albumban. 1607478
10029
300
Dudás Jenő (1900-1991): Tölgyerdő. Rézkarc, papír, jelzett, 35×25 cm
1609881
10030
300
Egry jelzéssel: Kunyhó a parton. Kréta, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm 1607916
10031
300
Egry jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, 41×29 cm 1163240
10032
300
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40. Paszpartuban 1608677
10033
300
Ék Sándor (1902-1975): Ülő kisfiú. Rézkarc, papír, jelzett, 40×31 cm 1606698
10034
300
Farkas Rozália (?-?): Venezia, rézkarc, papír, jelzett, 20,5×15 cm 1607904
10035
300
Farkasházy jelzéssel: Erdei kunyhó. Akvarell, papír, sérült, 28×34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF