Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1609220
10012
300
Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok (vázlat). Ceruza, papír, jelzett, 24×30 cm 1609135
10013
300
Bizse János (1920-1981): 5 db tanulmány rajz. Toll-ceruza, papír, 10×14-20×29 cm 1607485
10014
300
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színes rézkarc, papír, jelzett, 27×40 cm 1608007
10015
300
Bortnyik jelzéssel: Háztető. Grafit, papír, felcsavarva, kis szakadással, 60×40 cm
1607155
10016
300
Böcklin jelzéssel: Társalgó libák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×25 cm
1594481
10017
300
Czirják jelzéssel: Pihenő legény. Szén, papír, 27×18 cm
1609165
10018
300
Csapó Simon (?-?): Mérges háziasszony. Tus, papír, 42×29 cm
1607560
10019
300
3400
Csillag József (1894-1977): A Mátrában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×27 cm 1512619
10020
300
Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
1608784
10021
300
Csóka István (1897-1989): Vető parasztok. Színes rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
1607054
10022
300
Dallos Hanna (1907-1944): Nagyvárosi magány. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 23x16 cm 1607328
10023
300
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF