Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 187

Biai-Föglein István (1905-1974): Bohócok (vázlat). Ceruza, papír, jelzett, 24×30 cm
10012.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Bizse János (1920-1981): 5 db tanulmány rajz. Toll-ceruza, papír, 10×14-20×29 cm
10013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színes rézkarc, papír, jelzett, 27×40 cm
10014.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Bortnyik jelzéssel: Háztető. Grafit, papír, felcsavarva, kis szakadással, 60×40 cm
10015.

Rufpreis:
2 000 HUF

Böcklin jelzéssel: Társalgó libák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 36×25 cm
10016.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czirják jelzéssel: Pihenő legény. Szén, papír, 27×18 cm
10017.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csapó Simon (?-?): Mérges háziasszony. Tus, papír, 42×29 cm
10018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csillag József (1894-1977): A Mátrában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21×27 cm
10019.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Csillag József (1894-1977): Vihar. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×21 cm
10020.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csóka István (1897-1989): Vető parasztok. Színes rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
10021.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dallos Hanna (1907-1944): Nagyvárosi magány. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra ragasztva, 23x16 cm
10022.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

10023.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF