Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1609191
300
Allé Teréz (1940-): Vénasszonyok nyara. Tus, papír, jelzett, 42×39 cm 1543950
10001
300
1610027
10002
300
Ámos jelzéssel: Templom oszlopok. Tus, papír, üvegezett keretben, 44×29 cm
1607991
10003
300
Ámos jelzéssel: Angyal. Vegyes technika, papír, szakadással, felcsavarva, 60×43 cm 1564834
10004
300
558156
10005
300
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm 1610318
10006
300
Barsi Ferenc: Hollókői templom. Olaj, vászon. Jelzett. Keretben. 33x29 cm
1607839
10007
300
Barcsay jelzéssel: Figurák. Tus, papír, üvegezett keretben, 7×10 és 7×15 cm
1556697
10008
300
Barcsay Kálmán (1942-): Háromkirályok. Akril, farost, jelzett, keretben, 57×74 cm 1564968
10009
300
11000
Bari Árpád (1953- ): Tavaszi metafora 1985, színes szitanyomat, papír, jelzett, számozott (88/300), üvegezett fa keretben, 44×38,5 cm
1427201
10010
300
40000
Barta Mária (1897-1969): Szobanövények. Olaj, vászon-karton, jelzett, keretben, 60×80 cm
1584711
10011
300
Sven Bertil Berg (1931-): Lány a vagonnál. Színes litográfia, papír, jelzett, keretben, 37×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF