Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1608723
10180
300
Jelzés nélkül: Utca részlet. Pasztell, papír, 22×30 cm 1608905
10182
300
Jelzés nélkül: Női akt háttal. Olaj, vászon, 50×70 cm 1608851
10183
300
Jelzés nélkül: Olvasó asszony népviseletben. Olaj, vászon, 50×40 cm 1586072
10184
300
28000
Jelzés nélkül: Velázquez után: X. Ince pápa portréja (részlet), olaj, vászon, 48,5×38 cm
1607659
10185
300
Jelzés nélkül: Dicsőség Istennek. Olaj, vászon, keretben, 50×82 cm 1607631
10186
300
Jelzés nélkül: Tengerpart. Tempera, karton, 40×50 cm
1607298
10187
300
Jelzés nélkül: Ölelkezők. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 14×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF