Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1517544
10060
300
100
Illyés L. jelzéssel: Szarvarbőgés. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x26 cm (foltos) 1605106
10061
300
Istokovits jelzéssel: Akt tanulmányok. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1606739
10062
300
5500
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, utólagos jelzéssel, 26x19 cm 1609835
10063
300
Kádár jelzéssel: Kettős arc. Vegyes technika, karton, 32×20 cm 1512850
10064
300
1512606
10065
300
1597076
10066
300
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001):Női arc. Akvarell, papír, jelzett, 32×29 cm 1608003
10067
300
Kmetty jelzéssel: 2 db tanulmány rajz: Grafit, papír, felcsavarva, kis szakadással, 60×40 cm 1606729
10068
300
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció Léopold Sédar Senghor: A martalóság álldozatai c. verséhez. Fametszet, paszpartuban, hátoldalán feliratozva,13,5x11 cm
1606915
10069
300
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
1607758
10070
300
22000
Kovács Dezső (1921-2004): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 58×47 cm
1566139
10071
300
Krippl Gréta (1991-): December. Olaj, vászon-farost, jelzett, 24×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF