Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1574979
10072
300
Kron Béla (1884-1965): Parlament a Budai Várból. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 25×33 cm
1610980
10073
300
Kun Sarolta (1990-): Útfélen. Akvarell-tus, papír, jelzett, 50x35 cm. 1606259
10074
300
22000
Leitner Sándor (1946- ): Falu vége. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×70 cm
1595382
10075
300
Leyrer Erzsébet (?-?): Mintaterv 1942. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×28 cm 1610241
10076
300
Marosi György (1964- ): Térgörbület. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (6/6), 29×28 cm 1610246
10077
300
Marosi György (1964- ): Tűz. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (4/6), 28×28 cm 1607799
10078
300
Maté János (?-): Kalapos gazda. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 29×24 cm 1369312
10079
300
1609895
10080
300
Márffy jelzéssel: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×50 cm
1413237
10081
300
3800
1594656
10082
300
1587704
10083
300
Mináryné Techert Anna (?-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF