Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369431
10120
300
1607618
10121
300
Rudnyánszky jelzéssel: Tó part. Akvarell, papír, 24×32 cm
1606700
10122
300
Ruzicskay György (1896-1993): Ölelkezés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1606706
10123
300
Ruzicskay György (1896-1993): Dombtetőn. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1606708
10124
300
Ruzicskay György (1896-1993): Vágtatás. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1609822
10125
300
Sassy jelzéssel: Akt. Szén, papír, felcsavarva, 62×44 cm 1609823
10126
300
Sassy jelzéssel: Akt. Szén, papír, felcsavarva, szakadással, 62×44 cm 1609830
10127
300
Scheiber jelzéssel: Járókelők. Szén, karton, 26×23 cm 1609898
10128
300
Scheiber jelzéssel: Jazz. Szén, papír, üvegezett keretben, 29×20 cm 1609149
10129
300
Schnemar jelzéssel: Befagyott nádas. Olaj, karton, szakadással, 40×57 cm
1587956
10130
300
Schuttner jelzéssel: Nő korsóval. Olaj, vászon, 50×40 cm 1609481
10131
300
Simon Zoltán (1950-): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, 27×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF