Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555190
10252
295
Ősz Dénes (1915-1980): Rózsás hajnali derengés Budapest felett, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×38 cm 1551031
10253
295
Ősz Dénes(1915-1980): Tavasz. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
1571803
10254
295
Pataki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 60×50 cm
1566813
10255
295
Patay László (1931- 2002): Hajnal a Dunán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm 1568095
10256
295
Patkó jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×29 cm 1566927
10257
295
Pásztor Gábor (1933-2012): Somogy élelmet küld. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1567014
10258
295
Pásztor Gábor (1933-2012): Lenin. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1534301
10259
295
PcsVm jelzéssel: Női portré. Kréta-szén, papír, 42×30 cm
1569633
10260
295
Perlrott jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 31×44 cm 1565354
10261
295
Perlrott jelzéssel: Szajna part. Olaj, karton, keretben, 56×76 cm
1566941
10262
295
Peszl jelzéssel: Házikó a doboldalnál. Olaj, vászon, sérült keretben, 38×58 cm
1567935
10263
295
Pituk József Viktórián (1906-1991): Betlehemezők. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 16×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF