Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Ősz Dénes (1915-1980): Rózsás hajnali derengés Budapest felett, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×38 cm
10252.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ősz Dénes(1915-1980): Tavasz. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 60×50 cm
10254.

Rufpreis:
10 000 HUF

Patay László (1931- 2002): Hajnal a Dunán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
10255.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Patkó jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×29 cm
10256.

Rufpreis:
5 000 HUF

10257.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Pásztor Gábor (1933-2012): Lenin. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
10258.

Rufpreis:
1 200 HUF
30

PcsVm jelzéssel: Női portré. Kréta-szén, papír, 42×30 cm
10259.

Rufpreis:
1 200 HUF

Perlrott jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 31×44 cm
10260.

Rufpreis:
12 000 HUF

Perlrott jelzéssel: Szajna part. Olaj, karton, keretben,  56×76 cm
10261.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Peszl jelzéssel: Házikó a doboldalnál. Olaj, vászon, sérült keretben, 38×58 cm
10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pituk József Viktórián (1906-1991): Betlehemezők. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 16×11 cm
10263.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF