Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1571905
10398
295
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 60×50 cm
1551067
10399
295
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak. C-print, papír, 22×19 cm
1496274
10400
295
Olvashatatlan jelzéssel: Repülő hattyúk. C-print, papír, 22×19 cm
1572288
10401
295
Olvashatatlan jelzéssel: Székelykapunál. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20x26 cm 1569156
10402
295
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet, olaj, farost, keretben, 41×39 cm 1522984
10403
295
Olvashatatlan jelzéssel: Amarillisz. Linó, karton, 42×31 cm 1508023
10404
295
Olvashatatlan jelzéssel: Szobrász inas. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm
1371421
10405
295
60000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm
1453234
10406
295
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm
1538306
10407
295
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 60×40 cm
1555157
10408
295
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos téli éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×7 cm 1555159
10409
295
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos nyári éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12×7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF