Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1538825
10386
295
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 58×42 cm
1510845
10387
295
Olvashatatlan jelzéssel: Csoportkép. Vegyes technika, karton, 67×50 cm
1266092
10388
295
Olvashatatlan jelzéssel: Lengyel József. Rézkarc, karton, 39×29 cm
1569630
10389
295
Olvashatatlan jelzéssel: Alföldi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×39 cm
1569660
10390
295
Olvashatatlan jelzéssel: Favágó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 65×45 1567833
10391
295
Olvashatatlan jelzéssel: Park. Vegyes technika, papír, 38×21 cm 1567030
10392
295
Olvashatatlan jelzéssel: Támadás előtt. Rézkarc, papír, 19 x 26 cm
1507297
10393
295
Olvashatatlan jelzéssel: Tundra. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
1566181
10394
295
Olvashatatlan jelzéssel: Bálványosrét romjai. Linó, papír, jelzett, 42×29 cm
1572385
10395
295
Olvashatatlan jelzéssel: Wien. Színes rézkarc, papír, 14×9 cm 1565398
10396
295
Olvashatatlan jelzéssel: Városliget. Rézkarc, papír, 35×28 cm
1565467
10397
295
Olvashatatlan jelzéssel: Kiskunhalasi csipkeház. Fametszet, papír, 20×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF