Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Vilhelm jelzéssel: Kompozició. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12×30 cm
10361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Völgyi Dezső (1926-1994) : Balaton part. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm
10362.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Weber József (?-?): Hadnagy utca Tabán. Rézkarc, papír, jelzett,  29×23 cm
10364.

Rufpreis:
5 000 HUF

Weisz Zsuzsa (1925-): Borvidékek. 12 db rézkarc, papír,  összefűzve, kb. 15x23 cm
10365.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wéber Gyula (?-?): Balatonfüred, részlet a strandról. Olaj-pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
10366.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wiese jelzéssel: Cserepes növény. Színezett rézkarc, papír. 14×19 cm
10367.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wiettinghoff Evald (1826-1882): Bibliai jelenet 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 46×32 cm
10368.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Xantus jelzéssel: Lovasok. Olaj, farost, 80×100 cm
10369.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Yusufu jelzéssel: Egzotikus állatok. Olaj, farost, keretben, 29×30 cm
10370.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Lenin beszéde. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
10371.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett  rézkarc, papír, jelzett, 25×35 cm
10372.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10373.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF