Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1549391
10361
295
Vilhelm jelzéssel: Kompozició. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12×30 cm
1555629
10362
295
Völgyi Dezső (1926-1994) : Balaton part. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×70 cm 1567733
10364
295
Weber József (?-?): Hadnagy utca Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, 29×23 cm 1566056
10365
295
Weisz Zsuzsa (1925-): Borvidékek. 12 db rézkarc, papír, összefűzve, kb. 15x23 cm
1567414
10366
295
Wéber Gyula (?-?): Balatonfüred, részlet a strandról. Olaj-pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm
1567330
10367
295
Wiese jelzéssel: Cserepes növény. Színezett rézkarc, papír. 14×19 cm 1568475
10368
295
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Bibliai jelenet 1865. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 46×32 cm 1549320
10369
295
24000
Xantus jelzéssel: Lovasok. Olaj, farost, 80×100 cm 1567505
10370
295
Yusufu jelzéssel: Egzotikus állatok. Olaj, farost, keretben, 29×30 cm
1566880
10371
295
Zala Tibor (1920-2004): Lenin beszéde. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1571113
10372
295
4800
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 25×35 cm 1538361
10373
295
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF