Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1534983
10349
295
A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Akrill, farost, jelzett, 29×41 cm 1565527
10350
295
4400
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dunaparton. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
1502892
10351
295
Varga Sándor (?-?): Erdő részlet. Olaj, vászon, 34×40 cm
1502896
10352
295
Varga Sándor (?-?): Tóparti fák. Olaj, vászon, 34×40 cm
1565725
10353
295
Vastagh jelzéssel: Bika. Olaj, vászon, keretben, 23×36 cm
1571324
10354
295
Vaszary jelzéssel: Lány a kandalló mellett. Olaj, karton, keretben, 47×34 cm
1569373
10355
295
Váradi Iván (?-): Asztali csendélet. Szén, papír, jelzett, 43×30 cm
1566320
10356
295
Verőczei jelzéssel: Vitorlás partközelben. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 29x21 cm 1565645
10357
295
Vertel József (1922-1993):Szabadságtér. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 7×13,5 cm
1552813
10358
295
1571124
10359
295
Vincze László (1934-): Búbánatvölgy. Akvarell, papír, jelzett, 39×28 cm
1572290
10360
295
Vinkler László (1912-1980): Virágszálak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF