Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Akrill, farost, jelzett, 29×41 cm
10349.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Dunaparton. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×40 cm
10350.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Varga Sándor (?-?): Erdő részlet. Olaj, vászon, 34×40 cm
10351.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Sándor (?-?): Tóparti fák. Olaj, vászon, 34×40 cm
10352.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vastagh jelzéssel: Bika. Olaj, vászon, keretben, 23×36 cm
10353.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Lány a kandalló mellett. Olaj, karton, keretben, 47×34 cm
10354.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Váradi Iván (?-): Asztali csendélet. Szén, papír, jelzett, 43×30 cm
10355.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verőczei jelzéssel: Vitorlás partközelben. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 29x21 cm
10356.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vertel József (1922-1993):Szabadságtér. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 7×13,5 cm
10357.

Rufpreis:
1 000 HUF

10358.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vincze László (1934-): Búbánatvölgy. Akvarell, papír, jelzett, 39×28 cm
10359.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Virágszálak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×25 cm
10360.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF