Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1443508
10204
295
Kopek Rita (1952-): Emlék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×60 cm
1573238
10205
295
50000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Fekvő akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1568738
10206
295
Kozma Lajos (1884-1948): Emelés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 1567754
10207
295
Kórusz József (1927-2010): Téli alkony. Rézkarc, papír, jelzett, 12×23 cm
1568537
10208
295
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm
1566139
10209
295
Krippl Gréta (1991-): December. Olaj, vászon-farost, jelzett, 24×18 cm
1383685
10210
295
1569796
10211
295
Kuklis Géza (?-?): Vázlatok, különféle üzletfrontok, portrék, stb., ceruza, papír, részben jelzettek, különböző méretben
1570426
10212
295
Kuklis jelzéssel: Vidéki ház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x19 cm 1406427
10213
295
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm
1566828
10214
295
Kun Sarolta (1990-): Rutin. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×36 cm 1566826
10215
295
Kun Sarolta (1990-): Holtág. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF