Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 449

Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm
10180.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Keresztes Anna (?-): Tokaji kapu. Szitanyomat, papír, jelzett, 25×36 cm
10181.

Rufpreis:
4 000 HUF

10182.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Fríz terv. Akvarell- ceruza, papír, jelzett, 22×25 cm
10183.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 24×32 cm
10184.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kletz László (1950-): Keresztelés. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×31 cm
10185.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm
10186.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Üldögélő. Vegyes technika, falemez, sérült keretben, 52×35 cm
10187.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, üvegezett kereteben, 32×42 cm
10188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kmetty János (1889 -1971):  Szentendrei részlet 1924. Rézkarc (próba), papír, jelzett, ajánlással, 13×10 cm
10189.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kmetty János (1889-1975):  Önarckép 1920. Rézkarc (15/75), papír, jelzett, 21×14 cm
10190.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10191.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF