Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1552450
10180
295
Kelemen Éva (?-?): Akkordok, olaj, farost, keretben, 49×43 cm
1537631
10181
295
Keresztes Anna (?-): Tokaji kapu. Szitanyomat, papír, jelzett, 25×36 cm
1565854
10182
295
1569117
10183
295
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Fríz terv. Akvarell- ceruza, papír, jelzett, 22×25 cm 1495895
10184
295
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 24×32 cm 1537615
10185
295
Kletz László (1950-): Keresztelés. Szitanyomat, papír, jelzett, 40×31 cm
1568227
10186
295
Kmetty jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm 1521207
10187
295
14000
Kmetty jelzéssel: Üldögélő. Vegyes technika, falemez, sérült keretben, 52×35 cm
1569621
10188
295
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, üvegezett kereteben, 32×42 cm 1482250
10189
295
24000
Kmetty János (1889 -1971): Szentendrei részlet 1924. Rézkarc (próba), papír, jelzett, ajánlással, 13×10 cm
1482233
10190
295
28000
Kmetty János (1889-1975): Önarckép 1920. Rézkarc (15/75), papír, jelzett, 21×14 cm
1565876
10191
295
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF