Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1533007
10168
295
JP jelzéssel: Arc-kollázs, olaj, farost, 34×53 cm
1532976
10169
295
JP jelzéssel: Arcok, vegyes technika, farost, 54×32 cm
1530398
10170
295
JP jelzéssel: Üvöltők. Olaj, falemez, 44×35 cm
1543407
10171
295
JP jelzéssel: Vitorlás a kikötőnél. Olaj, vászon, 35×45 cm
1529723
10172
295
Kalocsai Zoltán (1963-): "Az vagy nekem mint testnek a kenyér". Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett (hátoldalán), 40×40 cm
1502455
10173
295
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Világgazdaság) a Minerva nagy képes enciklopédiához 1972-1975. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm
1550691
10174
295
Katona jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, 26×35 cm
1569147
10175
295
32000
Kádár jelzéssel: Pirkadat a határban, olaj, fa, díszes keretben, 33×46 cm
1566447
10176
295
Kádár jelzéssel: Hölgyek, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 21×10,5 cm 1554115
10177
295
4800
Kádár György (1912-2002): Csendélet gyertyával. Rézkarc, papír, jelzett, 28×24 cm
1566400
10178
295
Kádár József (1936- ): Hommage a Le Corbusier 1987, linó, papír, jelzett, számozott (1/15), üvegezett fa keretben, 26,5×27 cm 1552719
10179
295
44000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF