Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1556335
10144
295
Herman Lipót (1884-1972): Balaton. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 28×34 cm 1551037
10145
295
Hertay Mária (1932-): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x14 cm
1568109
10146
295
Heyer jelzéssel: Cicák és a szarvasbogár. Festett selyem, üvegezett keretben, 20×23 cm 1534374
10147
295
Hénel jelzéssel: Lovasok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 38×26 cm
1568244
10148
295
14000
Hincz jelzéssel: Jelek. Olaj, falemez, sérült, 47×79 cm
1569154
10149
295
34000
Holló jelzéssel: Asszonyok, olaj, karton, fa keretben, 70×52 cm
1572785
10150
295
Holtz jelzéssel: Gavrilo Princip 1914, ceruza, papír, paszpartuban, 22,5×13,5 cm
1572792
10151
295
Holtz jelzéssel: Nedeljko Čabrinović 1914, ceruza, papír, paszpartuban, 21,5×15 cm
1565316
10152
295
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 2 db vázlat rajz, szén, papír, 40×29 cm
1569714
10153
295
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel:Fej tanulmányok, ceruza, papír, 30×25 cm
1497014
10154
295
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Grafiti. vegyes technika, vászon, sérült, 30×40 cm
1549401
10155
295
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: gyerek rajzok ( 6db) Ceruza, akvarell, papír, 17×21-20×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF