Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1568247
10072
295
Diener jelzéssel: Szajna part. Pasztell, papír, 30×43 cm
1543402
10073
295
Diener jelzéssel: Fő tér. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 27×36 cm
1566468
10074
295
Diener jelzéssel: Szajna, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×41 cm 1565667
10075
295
Dilinkó jelzéssel: Juhász. Olaj, karton, 29×43 cm 1443455
10076
295
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
1291749
10077
295
30000
Dombrovszky László (1894-1982): Délutáni séta. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm
1568577
10078
295
Domby Lajos (1943-): Templom és a hívő.Szitanyomat, papír, jelzett, 60×43 cm
1566728
10079
295
Dörre Tivadar (1858-1932): Látképek. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 2 db, 29x23 cm 1565255
10080
295
Egry jelzéssel: Sirályok. Akvarell, papír, foltos, keretben, 31×43 cm
1569636
10081
295
Egry jelzéssel: Ház a dombnál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×25 cm 1569691
10082
295
Egyed László (1953-): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, foltos, jelzett, 33×30 cm 1519124
10083
295
Emanuel jelzéssel: Csendélet családtagokkal. Akril, papír, felcsavarva, 58×47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF